Meditace, e-booky

Záznam z minikurzu  

"Najdi domov uvnitř sebe"


Rituálek na dobrou noc

E-book

Pokud vaše dítě nebo vy sami máte strach ze zlých snů, neklidně usínáte, trápí vás noční můry nebo se jen potřebujete před spaním uvolnit a zpracovat své myšlenky - právě pro vás je tu e-book s rituálkem na dobrou noc. Zakoupit si jej můžete buď samostatně nebo spolu s 2 meditacemi.

E-book obsahuje jak popis samotného rituálu, tak dalších výhod a pozitivních dopadů. To abyste lépe uchopili tuto techniku. Najdete zde také rituál v úpravě pro dospělé. Podíváme se spolu, co dělat v případě, že i nadále přicházejí zlé sny. Naučíte se pracovat se svou myslí. Najdete zde také tipy, jak na sobě pracovat, odstínit negativní myšlenky a udržet si pozitivní přístup.

Nejedná se o žádný magický rituál. Technika vychází z vizualizace, meditace, imaginace a několika psychologických technik. Název jsem zvolila, protože zcela přesně vystihuje celý proces - tak jako má někdo svůj ranní rituál pití kávy.

Rituálek lze zakoupit samostatně, nebo jako balíček, který obsahuje e-book a k tomu dvě vedené meditace pro klidný a spokojený spánek.

První meditace je určená pro větší děti a dospělé. Provedu vás v ní uvolněním celého těla a meditací vděčnosti. Na konci ještě očistíte svůj prostor od všech negativních vazeb a stáhnete si svou sílu zpět do sebe.

Druhá meditace je určena pro menší děti (zhruba od věku, kdy dítě chápe názvy základních částí těla). Je jednoduchá a trvá 3 minutky, takže i malé děti vydrží poslouchat. 


Rady do života

5 tipů, jak je uchopit


Jak se v životě posunout díky vděčnosti, pozitivnímu myšlení, odpuštění, sebelásce a naslouchání srdcem? I když nám tyto věci nejdou nebo nevíme, jak je reálně uchopit? Nabízím svůj úhel pohledu, který mi přinesl klid, svobodu a volnost.

BONUSY obsahují:

  • tipy na očištění prostoru - jak si doma navýšit energii, vibrace a cítit se v bezpečí
  • slevový kód na mou meditaci "Očista vnitřního prostoru"

Očista vnitřního prostoru


Meditace - vizualizace, která Vás povede do hloubky sebe sama. Očistíte svůj vnitřní prostor. Ujasníte si, co ve svém životě chcete a co vám již nadále neslouží. Uvidíte bohatství uvnitř sebe.

K meditaci se můžete kdykoli vracet. Co opakovaném poslechu zjistíte, že se stala součástí Vás samotných a již nebudete potřebovat nahrávku. Budete se umět napojit na sebe a očistit svůj prostor kdykoli a kdekoli.