Kdo jsem?

Od dětství mě fascinovalo vše, co bylo skryté, na první pohled neviditelné. To, co bylo zjevné, mě nudilo. Potřebovala jsem přijít věcem na kloub. Dodnes mě uchvacuje svět a život ve všech jeho podobách. Jsem badatelka, průzkumnice. A to, co při svém hledání nacházím, vnímám jako zázrak.

V některém minulém životě jsem snad byla hledačka pokladů. V tomto životě se zaměřuji na poklady, které máme my lidé uvnitř sebe. Nejúžasnější na tom všem je, že každý jednotlivý klenot je naprosto jedinečný. Pokud někdy uvidíte ženu, která okouzleně zírá na jeden červený tulipán v poli žlutých tulipánů, nebo na jediné jablko rostoucí na stromě, budu to nejspíš já :-)

Smyslem mého života je pochopit. Darem mé duše je soucit. Dlouho jsem hledala, jak tento dar uchopit. Myslela jsem, že to znamená být na ostatní hodná, vše jim dovolit, tolerovat. Soucit však není víc ani míň než síla, která pohání duši zprostředkovat úlevu od utrpení. A klíčové je slovo zprostředkování. Soucit nevychází z nás, ale skrze nás.

To, co vám mohu předat je možnost najít, co ještě nevidíte. Pochopit, dát smysl a uvidět život. Ne jako cestu plnou překážek, ale prostor plný možností. Pokud někde stojíte a nevíte, jak dál - otevřu vám prostor. Nabízím pomoc, a to ve formě p.o.moci ( jsem Prostředník, který vám otevírá dveře k Osobní MOCi a síle).

Jsem Panna s ascendentem ve Střelci, životní číslo 8, manifestující generátor. Mým darem je soucit, komunikace a manifestace. V tarotovém archetypu se nacházím někde mezi kartou Síly, Poustevníka a Královny pentaklů. 

Ano, asi už jste pochopili, že mými koníčky jsou astrologie, numerologie, tarot a další způsoby sebepoznávání. Moc ráda se učím, doslova nasávám informace a dávám je do souvislostí.

Když mám všeho dost, nejraději se rýpu v hlíně na zahradě a tvořím útulný domov pro svou rodinu. Miluju manuální práci, která mi pomáhá držet život v rovnováze.